Aktualności

 • Zajęcia na basenie odwołane

  Poniżej  link informujący o decyzji Wójta w sprawie zajęć pozalekcyjnych na basenie w roku szkolnym 2020/2021.

  http://www.kolbudy.pl/wiadomosci/aktualnosci/5113-covid-19-zawieszone-pozalekcyjne-zajecia-na-basenie

 • Informacje o obiadach

  Informacje o obiadach

   

  Istnieje możliwość wykupienia obiadów dla dziecka. Koszt jednego obiadu wynosi 5 zł. Oplat można dokonywać w pokoju 109 od poniedziałku do piątku w godz. 7,oo- 13.oo.

  Menu zamieszczone jest w zakładce  obiady- tygodniowe menu

 • Bezpieczny powrót do szkoły -pozostałe informacje w zakładce -koronawirus

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

   Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września na kompleksie sportowym Orlik według następującego porządku:

  klasy VII i VIII - godz. 8,30

  klasy IV - VI - godz. 9,45

  klasy II i III - godz. 11,oo

  klasy 0 i I - godz.12.15

   

 • Wychowawcy klas 2020/2021

  Wychowawcy klas 2020/2021
 • Wyprawki do oddziału przedszkolnego i kl. I

  Wyprawki do oddziału przedszkolnego i kl. I

  Wyprawki

  oddział przedszkolny kl. O

  klasa pierwsza

  3-4 latki - informacje poda wychowawca na spotkaniu

   

   

 • Żegnaj szkoło!

  Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w ZKiW w Kolbudach pozbawiło tegorocznych absolwentów klas ósmych możliwości uroczystego pożegnania ze względu na pandemię koronawirusa. Jednakże udało się upamiętnić jedną z wieloletnich tradycji szkoły, którą jest przekazywanie kolejnego ogniwa do łańcucha naszej kotwicy, mających symbolizować szkołę i kolejne pokolenia absolwentów opuszczających jej mury. Warto przypomnieć, że pomysłodawcami i fundatorami projektu zapoczątkowanego w 1986 roku był zarząd i członkowie  Stowarzyszenia Przemysłowo - Handlowego działającego w Kolbudach.

  W tak nietypowym roku szkolnym symboliczne ogniwo od SP-H na ręce pana dyrektora Roberta Aszyka przekazała uczennica klasy ósmej Julia Kaszkiel, która uzyskała zaszczytny tytuł Prymusa Szkoły. Symbol ów, nawiązujący również do życiorysu  patrona szkoły generała Mariusza Zaruskiego, ma przypominać wszystkim absolwentom o łączności z naszą szkołą oraz zachęcać ich do wypływania  na szerokie wody w kolejnych etapach życia.

  Honorata Nagórska

  foto: M.Gańska-Seelau

 • Zakończenie roku szkolnego kl. 0-III

  W związku z pandemią zakończenie roku szkolnego organizujemy inaczej , niż dotychczas. Uczniowie w tych dniach przynoszą podręczniki w reklamówce - podpisane imieniem i nazwiskiem. Podręczniki zostawiają wchodząc pojedynczo do klasy, tam przyjmie je wychowawca. Na zakończenie zapraszamy przedstawiciela trójki klasowej. Pozostali rodzice oczekują na swoje dzieci na orliku. Zakończenie roku to spotkanie z wychowawcą na korytarzu, proszę o zachowanie dystansu społecznego od siebie 1,5m.
   

  Zakończenie roku szkolnego kl. 0-III- 26 .06.- piątek

  godz. 8.00 klasy I
  - Ia- hol przy gabinecie logopedy,
  - Ib- hol przy sali nr 03 (książki sala 09)
  - Ic- hol przy dużym pokoju nauczycielskim (książki sala 38),
  - Id- hol przy bibliotece (książki sala 101)

  godz. 10.00 klasy II
  - IIa- hol przy bibliotece (książki sala 101)
  - IIb- hol przy dużym pokoju (książki sala 38)
  - IIc- hol przy gabinecie logopedy

  godz. 12.00 klasy III
  - IIIa- hol przy dużym pokoju (książki sala r 38)
  - IIIb- hol przy bibliotece (książki sala 101)
  - IIIc- hol przy gabinecie logopedy


  O godz. 10.00 zakończenie roku 0b na holu Maluchów.
  O godz. 13.00 zakończenie roku 0a na holu Maluchów.

 • Zakończenie roku szkolnego kl. IV-VIII

  W związku z pandemią zakończenie roku szkolnego organizujemy inaczej , niż dotychczas. Uczniowie w tych dniach przynoszą podręczniki w reklamówce - podpisane imieniem i nazwiskiem. Podręczniki zostawiają wchodząc pojedynczo do klasy, tam przyjmie je wychowawca. Na zakończenie zapraszamy przedstawiciela trójki klasowej. Pozostali rodzice oczekują na swoje dzieci na orliku. Zakończenie roku to spotkanie z wychowawcą na korytarzu, proszę o zachowanie dystansu społecznego od siebie 1,5m.
  Harmonogram zakończenia roku szkolnego
  kl.IV-VIII

   25.06.2020 (Czwartek)
  godz. 8.00
  5a - 33 sala
  5b - 126
  5c - 3
  5d - 119
  5e - 215
  godz. 10.00
  6a - 36 sala
  6b - 41
  6c - 58
  6d - 121
  6e - 214
  godz. 12.00
  7a -117 sala
  7b - 34
  7c - 108
  7d - 124
  godz. 14.00
  8a - 104 sala
  8b - 128
  8c - 216
  8d - 118
  8e – 32

 • Stypendia za osiągnięcia w nauce

  Informujemy, że do 15 lipca br. można składać wnioski o przyznanie stypendium Wójta Gminy Kolbudy za wyniki i osiągnięcia w nauce dla uzdolnionych uczniów pobierających naukę na terenie Gminy Kolbudy-  więcej informacji

  wniosek

 • Egzamin ósmoklasisty- informacje

 • Dzień Dziecka

  Z okazji Waszego Święta przyjmijcie najserdeczniejsze życzeniaod wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz Waszych Rodziców.Życzymy Wszystkim - tym dużym i małym spełnienia marzeń, wielu sukcesów, rozwijania pasji i talentów, niesamowitych przygód, oraz samych słonecznych i szczęśliwych dni w gronie prawdziwych przyjaciół i kochającej rodziny. Abyśmy mogli się z  Wami zobaczyć jak najszybciej, kiedy wróci normalności.

  Pozdrawiam w imieniu wszystkich dorosłych                            Robert Aszyk

 • konsultacje dla kl. I-VII

  konsultacje dla kl. I-VII

  Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

  Od dnia 1 czerwca  szkoła musi zapewnić konsultacje dla uczniów kl. I-VII zgodnie z wytycznymi ministra zdrowia, edukacji oraz głównego inspektora sanitarnego w trosce o zdrowie nas wszystkich. Przygotowane zostały wewnętrzne procedury bezpieczeństwa dotyczące zapobiegania i przeciwdziałania covid - 19 na terenie szkoły , które obowiązują wszystkich. Proszę rodziców o zapoznanie się z procedurami i wypełnienie deklaracji, które dostarczy uczeń  udający się na konsultację do szkoły. W trosce o bezpieczeństwo prosimy uczniów bądź rodziców o potwierdzenie udziału w konsultacjach poprzez wysłanie wiadomości - zgłoszenia przez dziennik librus do nauczyciela, z którym chcemy się spotkać, z jednodniowym wyprzedzeniem. Autobusy będą kursowały według rozkładu wakacyjnego (dni wolne od nauki szkolnej), a nauczanie zdalne będzie się odbywało na dotychczasowych zasadach.  W załącznikach znajdują się procedury, oświadczenie oraz harmonogram konsultacji w szkole.

  Robert Aszyk

  harmonogram konsultacji kl. I-III

  harmonogram konsultacji kl. IV-VII

  wewnętrzna procedura bezpieczeństwa

  oświadczenie rodzica

   

 • Kangur 2020

   

   

  W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach konkurs Kangur 2020 zostanie przeprowadzony  drogą internetową za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl

  Konkurs poprzedzony będzie tzw. konkursem próbnym,ktory odbędzie sie według harmonogramu:

  -MALUCH 26.05.2020 godz.14:15

  -BENIAMIN 25.05.2020 godz. 16:45

  -KADET 25.05.2020 godz.14:15

  Konkurs Kangur 2020 odbedzie sie  według harmonogramu:

  -MALUCH 04.062020 godz.16:45

  -BENIAMIN 03.05.2020 godz. 16:45

  -KADET 02.06.2020 godz. 16:45

  Na stronie kangur-mat.pl znajduje sie instrukcja dla uczestnikow konkursu.

  Koordynator Konkursu Kangur

  Małgorzata Wiewiórska

 • konsultacje dla ósmoklasistów

  konsultacje dla ósmoklasistów

  Szanowni Rodzice,Drodzy Ósmoklasiści

  Od dnia 25 maja szkoła musi zapewnić konsultacje dla ósmoklasistów zgodnie z wytycznymi ministra zdrowia, edukacji oraz głównego inspektora sanitarnego w trosce o zdrowie nas wszystkich.  Przygotowane zostały wewnętrzne procedury bezpieczeństwa dotyczące zapobiegania i przeciwdziałania covid - 19 na terenie szkoły , które obowiązują wszystkich. Proszę rodziców o zapoznanie się z procedurami i wypełnienie deklaracji, które dostarczy uczeń ósmej klasy udający się na konsultację do szkoły. W trosce o bezpieczeństwo prosimy uczniów o potwierdzenie udziału w konsultacjach poprzez wysłanie wiadomości - zgłoszenia przez dziennik librus do nauczyciela, z którym chcemy się spotkać, z jednodniowym wyprzedzeniem.Autobusy będą kursowały według rozkładu wakacyjnego (dni wolne od nauki szkolnej), a nauczanie zdalne będzie się odbywało na dotychczasowych zasadach.Moi drodzy, jeżeli jest to możliwe wykorzystajcie dotychczasowe formy kontaktu i pomocy z nauczycielami, aby nie tracić czasu na przygotowanie do egzaminu. W załączniku przesyłam procedury, oświadczenie oraz harmonogram konsultacji w szkole.W najbliższym czasie prześlę informację na temat egzaminu oraz wytycznych w sprawie jego organizacji.                                                                                        

     pozdrawiam Robert Aszyk

  harmonogram konsultacji

  wewnętrzna procedura bezpieczeńtwa

  oświadczenie rodzica

   

   

 • Zajęcia dla kl. I-III

  Zajęcia dla kl. I-III

   Szanowni Rodzice uczniów klas I- III

  Od dnia 25 maja muszą być zapewnione zajęcia wychowawczo - opiekuńcze z elementami zajęć dydaktycznych dla Państwa dzieci. Uprzejmie informuję, że te zajęcia będą prowadzić m.in. wychowawcy klas oraz nauczyciele świetlicy szkolnej.  Od dnia 25 maja 2020 r. zostaną przygotowane sale dydaktyczne do przyjęcia uczniów klas I - III zgodnie z wytycznymi ministra zdrowia, edukacji oraz głównego inspektora sanitarnego. Dzięki informacji przekazanej przez Państwa wychowawcom jesteśmy zorientowani ilu uczniów od poniedziałku będzie w szkole - to grupa 19 uczniów, co stanowi 9% stanu klas I-III . Przygotowane zostały wewnętrzne procedury bezpieczeństwa dotyczące zapobiegania i przeciwdziałania covid - 19 na terenie szkoły , które obowiązują nas wszystkich. Proszę rodziców o zapoznanie się z procedurami i wypełnienie deklaracji, które dostarczycie Państwo do szkoły kiedy przyprowadzicie swoje dzieci na zajęcia. Jeżeli ktoś z Państwa będzie chciał , aby dziecko skorzystało ze świetlicy szkolnej proszę o tym fakcie poinformować wychowawców.  Autobusy będą kursowały według rozkładu wakacyjnego (dni wolne od nauki szkolnej), a nauczanie zdalne będzie się odbywało na dotychczasowych zasadach. Szanowni Państwo zależy nam na bezpieczeństwu nas wszystkich, dlatego proszę postępować zgodnie z procedurami, informacjami od wychowawców, czy pracowników szkoły.                           

                                                                                                                        z poważaniem Robert Aszyk

   

  Wewnętrzna procedura bezpieczeństwo

  oświadczenie rodzica

  oświadczenie PRACOWNIKA

   

 • Otwarcie oddziałów przedszkolnych i przedszkola

  Otwarcie oddziałów przedszkolnych i przedszkola

  Szanowni Państwo

  Jak już doskonale wiecie, od 11 maja br. otwieramy Przedszkole i Oddziały Przedszkolne w Zespole Kształcenia i Wychowania w Kolbudach.  Wynika to
  z  decyzji rządu podjętej pod koniec kwietnia, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom tym rodzicom, którzy chcieliby wrócić do pracy. Stopniowe uruchamianie pracy przedszkola jest przeprowadzone zgodnie z wytycznymi wydanymi przez Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego. Dzięki komunikacji Państwa z wychowawcami jesteśmy zorientowani ile dzieci może przyjść do przedszkola w nadchodzącym tygodniu.
  Dziękujemy Rodzicom, którzy słuchając słów premiera i ministra zdrowia mogą pozostawić swoje pociechy w domu i zapewnią im opiekę. Zajęcia zdalne dla tej grupy dzieci, a jest to 90% przedszkolaków będą odbywały się w dalszym ciągu. 

  W sytuacji jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z wychowawcą przedszkola lub telefonicznie :

  Przedszkole Kolbudy – 586827363

  Szkoła Kolbudy – 586827224

  Filia Buszkowy – 586827340

  Wszystkim Rodzicom, Przedszkolakom oraz Nauczycielom życzę zdrowia, mając nadzieję, że jest to już ostatnia prosta w walce z wirusem i niebawem spotkamy się wszyscy w naszych placówkach.

  pozdrawiam Robert Aszyk

  karta informacyjna- oddział przedszkolny

  karta informacyjna - przedszkole

  wytyczne dla Rodzica

  wytyczne dla Nauczyciela

  wytyczne GIS

  Zasady bezpieczeństwa

  Procedura przyprowadzania i odbierania dziecka

  Procedura pierwszeństwa przyjęć

  Procedura postępowania w przypadku podejrzenia zachorowania

  dezynfekcja rąk- instrukcja

  zakładanie maseczki- instrukcja

  zdejmowanie rękawiczek- instrukcja

   

 • Wznowienie działalności boisk Orlik

  Wznowienie działalności boisk Orlik

  Szanowni Państwo, drodzy mieszkańcy

  Od 11 maja otwieramy kompleks Orlik przy Zespole Kształcenia i Wychowania w Kolbudach na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Dla zainteresowanych podmiotów, klubów oraz indywidualnych mieszkańców wprowadziliśmy obostrzenia zawarte w procedurach korzystania z Orlika, więcej informacji na stronie szkoły https://www.spkolbudy.edu.pl/ zapraszamy.

  regulamin

  grafik

  oświadczenie

   

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Kształcenia i Wychowania w Kolbudach
  ul. Wybickiego 33;
  83-050 Kolbudy
 • 58-682-72-24
  58-326-41-10
  58 682 72 78
  58-326-41-20 świetlica
  58-326-41-32 świetlica kl.0-III
  58-326-41-22 lub 24 Pedagog
  58-326-41-23 Psycholog
  58-326-41-27 Pielęgniarka
  58-326-41-21 Biblioteka
  58-326-41-16 Stomatolog

Galeria zdjęć