Aktualności

 • Zapraszam do wzięcia udziału w XIX Konkursie Plastycznym - Powiatowa Kartka Świąteczna, organizowanym przez ZSO nr 1 w Pruszczu Gdańskim.
  Kartka musi zawierać herb powiatu gdańskiego.
  Format pracy: A5 lub A6.
  Forma pracy- płaska, technika dowolna- taka, która da się powielić, gdyż nagrodzone prace będą umieszczone w kalendarzu, a praca zajmująca I miejsce będzie oficjalną kartką świąteczną Starosty Powiatowego.
  Termin wykonania prac: do 2 XII. Prace zostaną przesłane do organizatorów

  Renata Lewandowska

  25.11.2021 20:30 | więcej »
 • Świetlica moich marzeń- konkurs plastyczny

  Serdecznie zapraszam chętnych uczniów klas I-III do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Świetlica moich marzeń". Konkurs przeznaczony jest dla uczniów uczęszczających do świetlicy szkolnej, a jego głównym celem jest możliwość poznania, w jaki sposób dzieci postrzegają świetlicę szkolną. Format pracy A3, technika dowolna. Prace proszę składać do nauczycieli świetlicy do 8 listopada. Wyniki ogłoszone zostaną 10.11.2021.

  Monika Rokicka

  25.10.2021 17:43 | więcej »
 • „Jeszcze będzie pięknie znów – świat po pandemii Covid-19″.

  Zapraszam do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży-„Jeszcze będzie pięknie znów – świat po pandemii Covid-19″.

  Temat prac: Optymistyczna wizja świata po zakończeniu pandemii Covid-19, ukazanie mieszkańców naszej planety, którzy na powrót cieszą się życiem we wszelkich jego przejawach, delektują się pięknem przyrody i czerpią pełnymi garściami z możliwości, jakie stwarza im świat. Konkurs kierowany jest do wychowanków przedszkoli i szkół.

  Prace wykonane mogą być w dowolnej technice na podłożu papierowym (bez grafiki komputerowej),nie mogą być rolowane lub składane. Format pracy minimalny A3, maksymalny A2. Prace powinny być opatrzone metryczką zawierającą :imię i nazwisko autora, wiek autora pracy, imię i nazwisko nauczyciela/wychowawcy, adres placówki wysyłającej prace, telefon kontaktowy.

  Komisja konkursowa dokona oceny prac w kategoriach wiekowych: 5-7 lat, 8-10 lat, 11-13 lat, 14-16 lat. Nagrodzeni i wyróżnieni laureaci będą powiadomieni mailowo lub telefonicznie. Przewidziana jest również prezentacja prac konkursowych. Nadesłane prace przechodzą na własność organizatora i nie będą odsyłane uczestnikom konkursu. Każda z prac musi być wykonana indywidualnie, prace zbiorowe nie będą oceniane.

  Prace oddajemy do sali 205 w terminie do 22 października 2021r. (do godz. 13.30)

  Bożena Szmyt
  załącznik 1

  24.10.2021 17:35 | więcej »
 • konkurs plastyczny kl. 3 pt. Jesienne kolory

  format A4, technika wykonania dowolna (farby, liście itp.,) temat ma nawiązywać do kolorystyki jesiennej.
  Pracę proszę składać u wychowawców do 22.10.2021 (każda praca musi zawierać metryczkę w rogu przedniej strony tj. Imię i nazwisko dziecka, klasę, tytuł konkursu.
  Termin ogłoszenia wyników: 29.10.2021

  Sonia Pionk

  28.09.2021 16:40 | więcej »
 • Zespół nauczycieli przyrodników serdecznie zaprasza zespoły klas I-III i IV-VIII do udziału w konkursie „ POKAZ MODY EKOLOGICZNEJ” z wykorzystaniem surowców wtórnych. Uczestnicy (klasa) zobowiązani są do przygotowania stroju ekologicznego do wykonania, którego wykorzystane zostaną m.in. opakowania jednorazowe, folie, worki, butelki plastikowe, rolki po papierze, kolorowa makulatura ( gazety, kartony). Prace przekazujemy do organizatorów dnia 22.09.2021 roku

  Termin i miejsce wystawy: 23.09.2021R., korytarz przy sali nr.3

  Spośród zaprezentowanych strojów jury wybierze zwycięzców z każdej z grup wiekowych. Zachęcamy ogromnie niech Wasza kreatywność nie zna granic. Uruchomcie swoją wyobraźnię. Wykorzystajcie do stworzenia kreacji wszystko, co uważacie, że jest odpadem, a może okazać się śmieciowym skarbem. Bądźcie Eko Eko ekologiczni. Wszystkim uczestnikom organizatorzy życzą twórczej pracy oraz rozwijania kreatywnego patrzenia na świat. Powodzenia.

  Konkurs organizowany jest z okazji akcji Sprzątanie Świata, która przypada na 23 września

  M. Gańska- Seelau

  24.10.2021 18:07 | więcej »
 • "PRAWA DZIECKA OCZAMI DZIECI

  Zapraszam do udziału w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "PRAWA DZIECKA OCZAMI DZIECI- na podstawie wiersza Janusza Korczaka "Prawa Dziecka " pod honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki, Rzecznika Praw Dziecka, Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

  REGULAMIN KONKURSU:

  Konkurs skierowany jest do uczniów klas I- VIII Szkół Podstawowych całej Polski.

  Prace konkursowe będą oceniane w czterech kategoriach wiekowych:

  Kategoria I – uczniowie klas I – II

  Kategoria II – uczniowie klas III – IV

  Kategoria III – uczniowie klas V –VI

  Kategoria IV – uczniowie klas VII - VIII

  W każdej kategorii wiekowej zostaną przyznane 3 nagrody i 2 wyróżnienia. Format pracy: A-3. Technika dowolna: malarstwo, rysunek, wycinanka, wydzieranka i inne z wyłączeniem materiałów sypkich oraz plasteliny i modeliny. Praca powinna zawierać werset wiersza mówiący o prawie dziecka, do którego wykonano pracę plastyczną. Każda praca musi mieć na odwrocie przyklejoną metryczkę napisaną drukowanymi literami (imię i nazwisko ucznia, wiek i klasa, szkoła, adres szkoły, telefon, e-mail, nazwisko i imię opiekuna) oraz zgodę rodziców.(można odebrać u mnie). Termin składania prac do p. Marioli Wojciechowskiej - sala 207 najpóźniej do 1 października 2021 godz.10.00 (piątek).

  M. Wojciechowska

  zgoda rodziców
  24.10.2021 18:11 | więcej »

 •  
  klasy 1:
  I miejsce Zosia Sawicka kl. 1d
  II miejsce Adam Matyjaszczyk kl.1c oraz Antek Czarnecki kl. 1c
  III miejsce Mikołaj Opielewicz kl. 1c oraz Lena Wasyluk kl. 1b

  klasy 2:
  I miejsce Sebastian Dziębakowski kl. 2c
  II miejsce Aniela Żurawska kl.2c oraz Hanna Urzędowska kl 2b
  III miejsce Tymoteusz Klamrowski kl. 2b

  klasy 3:
  I miejsce Hanna Klein kl. 3c
  II miejsce Kamil Lejkowski kl. 3a
  III miejsce Igor Sajdutko kl.3a, Julia Bertling kl.3a oraz Bartosz Utnik kl.3a
   
  Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Jesteśmy pełne uznania dla kreatywności i pomysłowości jaką uczestnicy wykazali się przy wykonywaniu prac. Oceniałyśmy estetykę wykonania, pomysłowość, ale też samodzielność i wkład pracy ucznia, choć wiemy, że w niektórych pracach konieczna była pomoc dorosłych, za którą dziękujemy. Dzieła można oglądać na wystawie na piętrze klas 1-3.
  Nagrody wręczymy podczas najbliższego apelu.
  J. Netza, G. Rusiecka
  22.11.2019 09:26 | więcej »
 • KONKURS PLASTYCZNY: „Mieszkańcy mojej wyobraźni - galeria ilustracji do poezji i prozy dziecięcej” – osiemnasta edycja
   

  W okresie od 16 października do 8  listopada 2019 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kolbudach przyjmowane były prace plastyczne na konkurs pod hasłem „Mieszkańcy mojej wyobraźni”. Biorąc pod uwagę pomysł na przedstawienie tematu, formę plastyczną i wiek uczestników przyznano wyróżnienia dla uczniów naszej szkoły:
   

  - Zuzanny Kędzierskiej,  kl I c (ZKiW  w Kolbudach) za pracę pt.: „Wąsik niechciany kotek”,

  -  Tymoteusza Klamrowskiego, kl II b (ZKiW  w Kolbudach) za pracę pt.: „Małpa w kąpieli”,

  -  Adama Matyjaszczyka, kl. I c, ( ZKiW w Kolbudach)  za pracę pt. : „Na wyspach Bergamutach”,    

  14.11.2019 18:13 | więcej »
 •                          

  4 listopada został rozstrzygnięty konkurs na wykonanie zielnika. Na konkurs wpłynęło 46 prac uczniów. Prace konkursowe wykonane były na bardzo wysokim poziomie i wybór najładniejszych zielników był dla komisji konkursowej trudnym zadaniem. Oceniano staranność i estetykę wykonania, zasób roślin i ich podpisy.
  Ostateczne wyniki konkursu są następujące:
  I miejsce: Amelia Góra IIIc, Łucja Chmielewska IIIc, Tymoteusz Jednac IIa, Zuzia Kędzierska Ic, Zosia Sawicka Id
  II miejsce: Kaja Hałęda Ib, Artur Freza IIb, Iga Mateja IIc, Henryk Okła IIa Buszkowo, Antoni Czarnecki Ic
  III miejsce: Kalina Szymańska - Kupracz IIc, Marcin Drewing Ib, Marcel Kamela Ic, Dorota Landowska Id.
  Wszystkim uczestnikom konkursu dziękuję za wspaniałą znajomość drzew,krzewów i runa leśnego,estetykę wykonania zielników oraz pomysłowość, a zwycięzcom GRATULUJĘ!

  Agata Wiśniewska
  08.11.2019 19:05 | więcej »
 • Konkurs na zielnik
  Zapraszam uczniów klas 0-III do wzięcia udziału w konkursie ekologicznym Mój pierwszy zielnik. Uczestnicy składają prace indywidualne w postaci zielnika z 10 okazami drzew, krzewów, runa leśnego, opatrzony etykietami z nazwą gatunku.
  Prace składamy do 31 października 2019r. w sali 209.

  Agata Wiśniewska
  25.10.2019 09:09 | więcej »

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Kształcenia i Wychowania w Kolbudach
  ul. Wybickiego 33;
  83-050 Kolbudy
 • 58-326-41-10
  58 682 72 78
  58-326-41-20 świetlica
  58-326-41-32 świetlica kl.0-III
  58-326-41-22 lub 24 Pedagog
  58-326-41-23 Psycholog
  58-326-41-27 Pielęgniarka
  58-326-41-21 Biblioteka
  58-326-41-16 Stomatolog

Galeria zdjęć